לתרומות

תודה רבה על נכונותכם לעזור לקדם את השילוב של ילדי תסמונת דאון, וילדים בעלי נכויות התפתחותיות דומות, בישראל. אנו מנסות לסייע למשפחות לשלב את הילדים עד כמה שניתן  במערכת החינוך הרגילה, בחוגים ובפעילויות בקהילה. תרומתכם תעזור לנו להמשיך ולפתח תוכניות הדרכה איכותיות, ולייעץ להורים כיצד לשלב את ילדם כבר בגיל הצעיר במסגרות נורמטיביות.

חשוב להבין כי ילד רגיל נולד "ועף לבד". לילד בעל צרכים מיוחדים (כמו תסמונת דאון או נכות התפתחותית אחרת ) צריך לעיתים "להוריד את השמים". על מנת שיוכל לעוף מנחות החינוך והשילוב שלנו מסתובבות בכל הארץ ונותנות תמיכה, ייעוץ והכוונה לצוותים חינוכיים העובדים עם הילדים. מטרתנו לחשוף את הילדים להתנהגויות רגילות, לאפשר להם לשמוע שפה תקינה, ולחוות חוויות מעולם הילדות הרגיל. אנו מאמינות כי הדבר יאפשר לילדים להתפתח בצורה נורמטיבית עד כמה שניתן, לגדול בין אנשים רגילים, לגור ביניהם, לעבוד בקרבם ולהוביל אורח חיים עצמאי ומכובד.
בין השאר המרכז שלנו מפעיל את השירותים הבאים:

 1. קו תמיכה טלפוני להורים של ילדי תסמונת דאון וילדים בעלי נכויות דומות.
 2. ייעוץ משפטי וליווי לוועדות שונות הנותנות זכאויות לילדים.
 3. פיתוח ערכות מיוחדות לתרגול והקנייה של כישורי למידה חשובים (למשל: תיאום עין יד; התמצאות במרחב; פיתוח זיכרון חזותי וזיכרון שמיעתי; פיתוח יכולות של תקשורת חברתית).
 4. שכתוב חומרי למידה כך שיתאימו לילדים בעלי נכויות התפתחותיות .
 5. פיתוח ערכה חווייתית לסובלנות ולקבלת השונה לגננות ומחנכות בחינוך הרגיל.
 6. מתן הרצאות סנגור לצוותים חינוכיים העובדים עם ילדי תסמונת דאון.
 7. תרגום מאמרים מקצועיים וספרים על התסמונת ושלל היבטיה.

להלן כל האפשרויות לתרום לנו באהבה:

 1. צ'ק בדואר
  יש לשלוח צ'ק לכתובת: 
  בן גוריון 75, יהוד
  מיקוד: 56209
   
 2. פניה טלפונית:
  אילאיל לדר: 052-295-4507
   
 3. מוקד לתרומות ומידע לתורמים
  04-6373520